Žabičky se těší na Vánoce

Pátek20.12.2019 Máma dala do krabice upečené cukroví,schovala ho co nejvíce, kam - nikomu nepoví.A tak s tátou hledáme, večer tajně mlsáme. Cukr, mouka, vajíčko,uděláme těstíčko.Na Vánoce to se ví,upečeme cukroví.Plech za plechem, to je jízdanejradši mám vosí hnízda! Krásné Vánoce všem rodičům.

Vánoce, Vánoce přicházejí

Středa18.12.2019 Tradiční zpívání na schodech si děti velmi užily.  Ježíšek na třídu Žabiček nezapomněl a nadělil jim krásné dárky.

Přijelo k nám divadlo

Středa18.12.2019 Děti viděly divadelní představení o narození Ježíška, společně si zatančily a zazpívaly.

Čertíka se nebojíme, protože my nezlobíme

Pondělí09.12.2019 Čertíka se nebojíme, protože my nezlobíme. Když tak jenom trošinku, tatínka a maminku.Děti dostaly Mikulášskou nadílku, zatančily si a zazpívaly písničku - téměř bez slziček.

Čertovský rej u žabiček

Pondělí09.12.2019 Čertovský rej se nám velmi vydařil, všechny děti měly krásné kostýmy. Společně si zahrály na čertovskou kapelu a naše dopoledne bylo plné soutěží, zábavy a hlavně tance.

Vánoční tvoření u žabiček

Neděle08.12.2019 Děkujeme všem rodičům za účast.

Peklo u žabiček

Úterý03.12.2019 Děti si postavily peklíčko, házely bramborou do kotle a sešly pekelné schody. Také už umíme čertovské písničky - používáme velmi rádi hudební nástroje. Pohybová hra na čertíka, který ztratil ocásek a čertovský tanec nesměl chybět.

Žabky hrají pohádku O neposlušných kůzlátkách

Úterý03.12.2019 Děti si zahrály pohádku O neposlušných kůzlátkách, která byla zábavná a hlavně poučná. Všechny děti se moc snažily.

Čerti v pekle, ti se radují

Úterý03.12.2019 Čerti v pekle, ti se radujou,od rána si jenom tancujou,když se vyspí do růžova,pod kotlem si zatopí,nemyjou se, nečešou se,pořád se jen veselí,čerti v pekle, ti se radujou.

Žabky hrají pohádku O třech prasátkách

Úterý03.12.2019 Dnes jsme si společně zahráli pohádku O třech prasátkách. Všechny děti se moc snažily a byly velmi šikovné.