Velikonoční tvoření s rodiči

Čtvrtek25.04.2019 Odpoledne s rodiči jsme si moc užili a společně jsme si vyrobili krásné zajíčky a beránky.

Studentky nám zahrály pohádky

Čtvrtek25.04.2019  V rámci spolupráce se SPgŠ  nám přišly studentky zahrát krásné pohádky, děkujeme.

Učíme se zahradníkem

Pátek05.04.2019 Celý týden si povídáme o jarních, ale i ostatních květinách. Už poznáme sněženku, petrklíč, narcisku či tulipán a víme, jak se sázejí, rostou a jak se o ně máme starat. Společně jsme si poté zasadili kytičky pro maminky a těšíme, jak nám krásně porostou. Na školní zahradě jsme jako správní malí-velcí zahradníci zkoumali krásné fialky.

Hravá matematika

Pátek05.04.2019 V rámci spolupráce jsme opět navštívili 11. ZŠ. Paní učitelka hravou formou ukázala dětem, jak je matematika zábavná a proč je dobré se jí učit.

Malá "maturita" u Žabiček

Pátek05.04.2019 Naši předškoláci předvedli rodičům, co všechno se naučili v mateřské školce a jak jsou připraveni k zápisu do základní školy.

Pejsek není hračka

Čtvrtek21.03.2019 Ve školce proběhla ukázka výcviku pejska, se kterým jsme si společně i zasoutěžili. Už víme, že pejsek není jen mazlíček, ale i velký pomocník a kamarád.

Žabičky-staráme se o růže na naší zahrádce

Čtvrtek21.03.2019 S pomocí paní učitelky jsme společně ostříhali růže na naší zahrádce. Moc se těšíme, až budeme pozorovat, jak nám růžičky porostou a vykvetou. To bude krása!

Závěrečné bruslení s rodiči

Úterý12.03.2019 Od podzimu jsme pravidelně chodili na bruslení. Už to umíme i bez hrazdičky a to jsme na poslední hodině předvedli rodičům. Společně jsme si zasoutěžili a užili hezké dopoledne na zimním stadionu. Navštívit nás přišel i patron mosteckého hokeje- Lvíček.

Masopustní karneval u Žabiček

Úterý12.03.2019 Hurá karneval! Převléct se za někoho jiného, tančit a užívat si veselí. To všechno jsme prožili v Žabičkách při masopustním karnevalu. Všem rodičům děkujeme za přípravu krásných masek pro děti.

Cvičíme se školáky

Úterý12.03.2019 Naše třída Žabiček navštívila děti z 11.ZŠ. Děti si vyzkoušely, jak se cvičí ve velké tělocvičně s různým nářadím. Děti si to moc užili a těšíme se na další spolupráci.