Hurá! Máme dětský den

Čtvrtek20.06.2019 Dětský den jsme oslavili naším Žabím tanečkem, kterým jsme současně i zakončili naše působení ve třídě Žabiček. Na některé z nás už po prázdninách čeká škola. Moc se těšíme! Všem dětem i rodičům přejeme krásné prázdniny a školákům mnoho úspěchů ve škole.               učitelky Alena a Nataša a asistentka Helena

Poznáváme zvířátka

Čtvrtek20.06.2019 Ve školce nás navštívili kozlík a ovečka. Dozvěděli jsme se o nich zajímavé věci a mohli jsme si je i pohladit.

Náš první gól na fotbalovém stadionu Josefa Masopusta v Mostě

Čtvrtek23.05.2019 Byli jsme pozváni na fotbalový stadion, který se proměnil ve velké sportovní hřiště pro školky a školy. Vyzkoušeli jsme si různé disciplíny, zahráli jsme si fotbal a také trošku "potrápili" naše tělo. Dopoledne se nám všem moc líbilo!

Užíváme si nových prvků na zahradě

Čtvrtek23.05.2019 Po společné brigádě s rodiči nám na zahradě přibyly nové prvky, které si moc užíváme. Postavili jsme si hrad z přírodnin a zasadili společně hrášek do nového záhonku. Už se těšíme na úrodu!

Výlet za pohádkou na Červený Hrádek

Čtvrtek23.05.2019 Udělali jsme si výlet na Červený Hrádek, kde jsme po prohlídce zahrady a nádvoří shlédli krásnou pohádku Princ Bajaja. Potom jsme si vyzkoušeli jaké je to být králem, královnou, rytířem a dozvěděli jsme se také něco o jejich životě.

Velikonoční tvoření s rodiči

Čtvrtek25.04.2019 Odpoledne s rodiči jsme si moc užili a společně jsme si vyrobili krásné zajíčky a beránky.

Studentky nám zahrály pohádky

Čtvrtek25.04.2019  V rámci spolupráce se SPgŠ  nám přišly studentky zahrát krásné pohádky, děkujeme.

Učíme se zahradníkem

Pátek05.04.2019 Celý týden si povídáme o jarních, ale i ostatních květinách. Už poznáme sněženku, petrklíč, narcisku či tulipán a víme, jak se sázejí, rostou a jak se o ně máme starat. Společně jsme si poté zasadili kytičky pro maminky a těšíme, jak nám krásně porostou. Na školní zahradě jsme jako správní malí-velcí zahradníci zkoumali krásné fialky.

Hravá matematika

Pátek05.04.2019 V rámci spolupráce jsme opět navštívili 11. ZŠ. Paní učitelka hravou formou ukázala dětem, jak je matematika zábavná a proč je dobré se jí učit.

Malá "maturita" u Žabiček

Pátek05.04.2019 Naši předškoláci předvedli rodičům, co všechno se naučili v mateřské školce a jak jsou připraveni k zápisu do základní školy.

29.07. - 25.08. MŠ SOCHORA UZAVŘENA 29.…