Mateřská škola, Most, Antonína Sochora 2937, p.o.
Jídelníček Napište nám +420 476 448 841
Zpět

Co se u nás děje?

Kamarád, kamarád - to je ten, koho mám rád

Co se u nás děje?

Středa04.03.2020 Do školky se těšíme,s radostí tam běžíme.Čekají nás kamarádi,hrajeme si spolu rádi. Malujeme, kreslíme,zpíváme a cvičíme,stříháme a lepíme,stavebnice stavíme. Učíme se hodní být,kamarády nezlobit.

Přečíst více

Hrajeme si na pekaře

Co se u nás děje?

Pátek21.02.2020 Na začátku týdne jsme si společně s paní učitelkou postavili pekárnu/cukrárnu. Děti si během ranních činností hrály na pizzaře, cukráře, servírku, pekaře. Vyráběli jsme si společné zástěry, modelovali koláčky pro štěstí a zdobili jsme muffiny. V zástěrkách jsme se šli ukázat starším kamarádům a paní učitelkám jsme donesli malou ochutnávku. 

Přečíst více

Každý má své povolání, práci - čili zaměstnání

Co se u nás děje?

Čtvrtek20.02.2020 Švadlena šaty šije, uklízečka podlahy myje. Cukrářka peče, kuchař vaří, tanečníkům se dnes daří. Zedník komín postaví, tesař střechu opraví. A kominík zas, vyčistí komín včas. Pošťák, ten má úkol těžký, skoro všude chodí pěšky. Pekař peče housky, lékař léčí lidi a čím děti budou? Časem se uvidí.

Přečíst více

Zvířátka v zimě

Co se u nás děje?

Úterý18.02.2020 Děti se naučily rozeznávat ptáčky a vyrobili jsme si vlastní krmítko, pozorujeme zvířátka venku. Výtvarná výchova je u dětí oblíbenou činností.

Přečíst více

Pohádková zima

Co se u nás děje?

Neděle26.01.2020 Protože si děti přály sníh, tak jsme si ho společně vykouzlili alespoň v naší třídě. Také jsme si vyzkoušeli skupinovou práci - umět rozřadit vločky a porovnat (čeho je více, méně). Výroba iglú z kostek cukru, hod vrchním obloukem do sněhuláka a curling byl pro děti nová zábava. Společná práce v podobě zasněženého stromu se dětem povedla.

Přečíst více

Ať si mrzne, ať je zima, zimní sporty jsou moc prima

Co se u nás děje?

Neděle26.01.2020 Od pondělí jsme si s dětmi povídali o zimních sportech. Vyráběli jsme sjezdovku, lyžaře a také jsme kouzlili s vodovými barvami. Naučili jsme se písničku O dvou mrazících a Sněží, sněží. Děti si také vyzkoušely naše školkovské lyže. Curling, hokej a zkoušení sportovního náčiní nás velmi bavilo - děti viděly, jak vypadá snowboard, lyže, brusle a hokejky.

Přečíst více

Paní Zima v naší školce

Co se u nás děje?

Neděle19.01.2020 Děti vyráběly paní Zimu, protože si přejí, aby konečně přivolala sníh.

Přečíst více

Žabičky se těší na Vánoce

Co se u nás děje?

Pátek20.12.2019 Máma dala do krabice upečené cukroví,schovala ho co nejvíce, kam - nikomu nepoví.A tak s tátou hledáme, večer tajně mlsáme. Cukr, mouka, vajíčko,uděláme těstíčko.Na Vánoce to se ví,upečeme cukroví.Plech za plechem, to je jízdanejradši mám vosí hnízda! Krásné Vánoce všem rodičům.

Přečíst více

Vánoce, Vánoce přicházejí

Co se u nás děje?

Středa18.12.2019 Tradiční zpívání na schodech si děti velmi užily.  Ježíšek na třídu Žabiček nezapomněl a nadělil jim krásné dárky.

Přečíst více

Přijelo k nám divadlo

Co se u nás děje?

Středa18.12.2019 Děti viděly divadelní představení o narození Ježíška, společně si zatančily a zazpívaly.

Přečíst více

Přejít na stránku: 134

Kalendář akcí

V tuto chvíli nemáme naplánované žádné akce.

Celý kalendář

Rychlý kontakt

Antonína Sochora 2937/2, 434 01 Most
+420 476 707 962 nebo +420 731 181 064
ms.sochora@sochora.ms-most.cz

Projekt Duhová zahrada

Naše mateřská škola se hlásila do Grantové výzvy 2017 Nadace proměny Karla Komárka v programu Zahrada hrou. V posledním finálovém kole jsme skončily na šestém nepostupovém místě, bylo podpořeny 5 mateřských škol z pěti krajů České republiky. Budeme se hlásit do další výzvy.