Kdo si hraje, nezlobí

Středa13.11.2019 Žabičky se dnes naučily tanec s padákem, byla to super zábava. Také už umíme barvičky. Nejvíce nás baví stavět farmu pro zvířátka, domky a věže z kostek. Venku jsme za světlušky, aby nás paní učitelka mohla dobře spočítat a navíc nám to v nich moc sluší!

Halloweenský karneval

Úterý05.11.2019 Žabičkám se karneval moc líbil, zažily velkou zábavu.Děti se vydaly na halloweenskou cestu ke kamarádům z jiných tříd. Společně si zatančily, zazpívaly, ale také si prohlédly výzdobu školky.Nakonci nesměl chybět halloweenský přípitek a ochutnávka strašidelných dobrot.

Dlabání dýní s rodiči

Úterý05.11.2019 Moc děkujeme všem rodičům za účast, akce se velmi vydařila a děti si to užily.

Naše školka kouzelná je, každý si v ní moc rád hraje

Úterý05.11.2019 Dovádíme, lumpačíme,nikdy se však nemračíme. Máme se tu všichni rádi a jsme velcí kamarádi. Jaro, léto, podzim, zima,ve školce je prostě prima.

Žabky hrají pohádku - Boudo, budko

Úterý05.11.2019 Děti si zahrály pohádku Boudo, budko. Pohádka se nám velmi povedla. Nejraději si hrajeme a učíme se novým věcem.

Jabkobraní - zamykání zahrady

Úterý05.11.2019 Naše zahradní slavnost plná soutěží, zábavy a ochutnávek výborných jablečných dobrot se velmi vydařila.

Přijelo k nám divadlo

Úterý05.11.2019 Divadélko KOS - pan doktor Léčímrád. Děti se seznámily s nemocemi jako jsou - brečimcída, žalovnída, binecajda. Zábavné a zároveň poučné divadlo se dětem velmi líbilo.

Žabičky na zahrádce

Úterý05.11.2019 Dnes se žabičky naučily, že se musíme starat o přírodu a zvířátka. Také už poznáme listnatý a jehličnatý strom.  Na zahrádce se děti podívaly na dýňi, zasadily kaštan a dalekohledem hledaly, jestli v naší školce neuvidí na stromě veverku.

Ovoce a zelenina, to je zdraví, to je síla

Úterý05.11.2019 Žabičky se učí nové zajímavosti o zelenině a ovoci. Umíme básničku o švestce: Já jsem švestka tmavě modrá,do knedlíků bývám dobrá.Do těsta mě zabalíte,v dlaních chvíli uválíte.Připravte si rendlíky,na švestkové knedlíky - které dnes děti měly k obědu a moc jim chutnaly.

Žabky hrají pohádku O veliké řepě

Úterý05.11.2019 Děti si zahrály pohádku O veliké řepě, která se jim velmi povedla.Nejraději si hrajeme, cvičíme a zpíváme. Nejhodnější jsme, když spinkáme.