Pejsek není hračka

Čtvrtek21.03.2019 Ve školce proběhla ukázka výcviku pejska, se kterým jsme si společně i zasoutěžili. Už víme, že pejsek není jen mazlíček, ale i velký pomocník a kamarád.

Žabičky-staráme se o růže na naší zahrádce

Čtvrtek21.03.2019 S pomocí paní učitelky jsme společně ostříhali růže na naší zahrádce. Moc se těšíme, až budeme pozorovat, jak nám růžičky porostou a vykvetou. To bude krása!

Závěrečné bruslení s rodiči

Úterý12.03.2019 Od podzimu jsme pravidelně chodili na bruslení. Už to umíme i bez hrazdičky a to jsme na poslední hodině předvedli rodičům. Společně jsme si zasoutěžili a užili hezké dopoledne na zimním stadionu. Navštívit nás přišel i patron mosteckého hokeje- Lvíček.

Masopustní karneval u Žabiček

Úterý12.03.2019 Hurá karneval! Převléct se za někoho jiného, tančit a užívat si veselí. To všechno jsme prožili v Žabičkách při masopustním karnevalu. Všem rodičům děkujeme za přípravu krásných masek pro děti.

Cvičíme se školáky

Úterý12.03.2019 Naše třída Žabiček navštívila děti z 11.ZŠ. Děti si vyzkoušely, jak se cvičí ve velké tělocvičně s různým nářadím. Děti si to moc užili a těšíme se na další spolupráci.

Žabičky hrají Červenou Karkulku

Čtvrtek07.03.2019 Jaké je to hrát pohádku jako skuteční herci? V kostýmech a s rekvizitami? Tak tohle jsme si v Žabičkách vyzkoušeli. Zahráli jsme si společně pohádku o Červené Karkulce a moc se nám povedla. Jsme prostě šikovné Žabičky!:-))

Hrajeme si s pohádkou

Čtvrtek07.03.2019 Celý týden jsme si žili jako v pohádce... Zahráli jsme si pohádky o zvířátkách, vyprávěli příběhy, překonávali překážky jako rytíři a stavěli zámky pro princezny.

Odpoledne s tátou

Pondělí04.03.2019 Moc jsme se těšili na tvoření s tatínky. Povedly se nám jarní stromečky z papírových tašek a sněženky z plastových lahviček. Užily si to nejen děti, ale i tatinkové.

Přijeli k nám hasiči

Čtvrtek21.02.2019 Žabičky poznávají profese a povolání dospělých, jak ve třídě, tak ve městě. Navštívili jsme lékárnu, pekárnu, kadeřnictví, řeznictví, prodejnu s ovocem a zeleninou. Na křižovatce jsme pozorovali práci řidiče autobusů a tramvají. A dnes k nám přijeli hasiči, byli na nás moc hodní, vše nám ukázali a předvedli a také nás nechali to vyzkoušet. Na rozloučenou nám i zahoukali. MOC DĚKUJEME

Žabičky krmí ptáčky

Čtvrtek07.02.2019 Když je venku zima, mráz, kdo nakrmí ptáčky zas? No přeci Žabičky!