Mateřská škola, Most, Antonína Sochora 2937, p.o.
Jídelníček Napište nám +420 476 448 841
Zpět

Co se u nás děje?

Halloween u "Myšek"

Co se u nás děje?

Čtvrtek12.11.2020 Strašidla, duchové, kostlivci, upíři , čarodějnice a jiné nadpřirozené bytosti měli u "Myšek" celý týden vstup povolen :))  S dětmi jsme si povídali o "Dušičkách" i o tom, jak památku zesnulých slaví jinde ve světě. Na konci týdne si všichni užili  stezku odvahy ve sklepě naší školky  a zatančili na strašidlácké discotéce :) 

Přečíst více

Myšky v podzimním lese...

Co se u nás děje?

Čtvrtek12.11.2020 Léto už je za námi a nastal podzim. Opakujeme znaky podzimu, venku sbíráme plody stromů a keřů.  Ze stromu padá "poslední" list a děti pilně uklízí na zahrádce před zimou. Ve třídě si děti hrály na houbaře, poznaly jedlé a nejedlé houby. Už také víme, jaký je rozdíl mezi stromem a keřem a vůbec, proč je les pro život tak důležitý... "Neseďte doma, choďte na procházky do přírody a užívejte si volné…

Přečíst více

Třída myšek voní ovocem...

Co se u nás děje?

Čtvrtek08.10.2020 Děti ovoce už moc dobře znají, ale ochutnávka"po slepu" byla pro některé "oříšek". Při výrobě kompotů si děti opakují barvy, počty a jemnou motoriku. Zpíváme známé písničky, učíme se nové básničky k tématu.  Jako tečka na závěr týdne bylo pečení JABLEČNÉHO ŠTRŮDLU, který voněl po celé školce. Určitě si ho doma také společně upečte. :))

Přečíst více

Myšky si užívají poslední teplé dny...

Co se u nás děje?

Čtvrtek08.10.2020 Září nám přálo a tak celá třída vyrazila každý den, užít si aktivně pobyt venku na čerstvém vzduchu. Staráme se o  školní zahrádku a trháme plevel ze záhonků. Hmyzí domeček potřeboval opravit, myšky se do toho s chutí pustili. Nejvíce nás bavilo hraní a sportování na nedalekém hřišti na Aquadromu. 

Přečíst více

Myšky se učí s pohádkou...

Co se u nás děje?

Čtvrtek08.10.2020 Kdo by neznal klasické české pohádky...tento týden si děti prohlížely knihy, vyprávěly příběh  podle obrázků, hrály loutkové divadlo a poznaly kladné a záporné vlastnosti  pohádkových bytostí. Pohádku "O veliké řepě" jsme si ovšem užili nejvíce. Řepu děti malovaly, ochutnaly a na závěr s maňásky celou pohádku zahrály. :)) Čtěme dětem pohádky...

Přečíst více

Přejít na stránku: 1

Rychlý kontakt

Antonína Sochora 2937/2, 434 01 Most
+420 476 448 841,842 nebo +420 731 181 064
ms.sochora@sochora.ms-most.cz