MOTÝLCI - sázíme do motýlkového truhlíku

Pondělí20.05.2019 Do našeho truhlíku jsme si zasázeli rajčátka. Budeme se těšit na úrodu.

MOTÝLCI - besídka v Domově seniorů

Pondělí20.05.2019 Babičkám do Domova seniorů jsme přišli zazpívat ke Dni matek. Besídka se všem moc líbila. Těšíme se na další setkání.

MOTÝLCI - Výlet na Červený hrádek

Pondělí20.05.2019 Po prohlídce zahrady a nádvoří jsme shlédli pohádku Princ Bajaja. Potom jsme si vyzkoušli starodávná řemesla - lámání lnu, česání lnu, mletí obilí.

MOTÝLCI - Celodenní výlet - MIRAKULUM

Neděle05.05.2019 Do pohádkové země plné zábavy a poznání jsme se vydali na celodenní výlet. Prozkoumali jsme dřevěný hrad, přesněji řečeno hradní komplex osmi věží plných průlezů, visutých mostků, skluzavek a rozhleden.Zde děti mezi jednotlivými prvky překonávaly výškové rozdíly. Kouzelný hrad s katakombami, obří pískoviště, lanové centrum,lesní město, nafukovací trampolíny nebo hledání cest z přírodního bludiště …

MOTÝLCI - Velikonoční trhy a zdobení břízky

Úterý23.04.2019 Naše školka se zúčastnila akce pořádané magistrátem " Zdobení velikonoční břízky". Poté jsme si prohlédli velikonoční trhy.

MOTÝLCI - Velikonoční tvoření s rodiči

Úterý23.04.2019 S rodiči jsme si vyrobili beránka, slepičku a zápich vajíčko. Všem se výrobky moc povedly.

MOTÝLCI - Sázíme pažitku a kytičky

Úterý23.04.2019 Celý týden jsme si povídali o kytičkách a bylinkách, poté jsme si bylinky zasázeli. Už se těšíme až nám vyrostou.

MOTÝLCI - Matematika hrou

Pondělí25.03.2019   Navštívili jsme opět naše kamarády na 11.ZŠ. Tentokrát jsme se byli podívat na hodině matematiky. Děti nám ukázaly, co se všechno již naučily a paní učitelka do výuky zapojila i nás. Počítali jsme s barevnými kostičkami a pracovali na interaktivní tabuli.

MOTÝLCI - masopustní karneval

Pondělí25.03.2019 Masopustu, je to období veselí, legrace a hostin. I my se celý týden veselily, hrály si a tvořily.  Zpívaly jsme, kreslily obrázky muzikantů, vyráběly masky, karnevalové čepičky...  A nakonec jsme uspořádaly malý karneval, masky dětem slušely a nálada byla super!

MOTÝLCI - Bruslení s rodiči

Neděle10.03.2019 Poslední hodina bruslení byla netradiční. Na ledě nás přivítal maskot mosteckého hokeje Lvíček.  Zabruslit si přišli s námi i naši rodiče. Užili jsme si spoustu zábavy a legrace.