MOTÝLCI - Dlabání dýní s rodiči

Pondělí04.11.2019 Děkujeme všem rodičům za účast na odpolední akci.  Všichni jsme si to užili.

MOTÝLCI - Halloweenský karneval

Pondělí04.11.2019 Svátek všech duchů jsme oslavili skvělým strašidelným karnevalem. Nejdříve jsme měli strašidelnou přehlídku, poté diskotéku a soutěže a nakonec jsme se vydali halloweenskou cestou za kamarády do ostatních tříd. Prohlédli jsme si výzdobu celé školky. Na závěr jsme si pochutnali na halloweenských muffinách. Tímto bychom chtěly poděkovat všem rodičům, kteří dětem připravili krásné kostýmy a mamince…

MOTÝLCI - Dlabání dýní

Pondělí04.11.2019 K podzimu buclaté oranžové dýně prostě patří. My jsme se také pustili do dlabání dýně.V průběhu dlabání děti zjišťovaly, jak vypadá dýně uvnitř, jak voní, jaká má semínka. Dlabání dýně nás moc bavilo .

MOTÝLCI- Podzim nás baví

Pátek01.11.2019 Na podzim je pořád co dělat, listí nám na zahrádce už opadalo a my si tvoříme podzimní les v naší třídě.

MOTÝLCI - Pozorujeme podzim na zahradě

Čtvrtek24.10.2019 Pozorujeme podzim na zahradě školky. Hmyzí domeček je již plný broučků a stromy nám ztrácejí listí. Pojmenovali jsme si některé stromy a také zkoumali jejich kmeny, zda mají kůru hladkou nebo hrubou.

MOTÝLCI - Podzim ve školce

Čtvrtek24.10.2019 Nastalo období podzimu a my jsme podzimní lístečky vyráběli. Zapouštěli jsme barvu do klovatiny a dokreslovali kaštánky.

MOTÝLCI - Divadlo

Úterý22.10.2019 Divadélko KOS nám přijelo zahrát pohádku " Doktor Léčímrád"

MOTÝLCI - JABKOBRANÍ

Úterý22.10.2019 Děkujeme všem našim rodičům, kteří přišli na naši podzimní slavnost - jabkobraní aneb zamykání zahrady. Doufáme, že jste si to užili jako my. Také děkujeme za přinesené upečené výrobky z jablíček.

MOTÝLCI - Kozy v naší školce

Úterý22.10.2019 Děti se seznámily se životem koz. Zajímavé byly poznatky o tom, co kozám chutná, ale i to, co vůbec nemají rády. Kozy byly velmi šikovné, plnily naučené úkoly - tancovaly, dokázaly přeskočit kapotu auta, na povel si lehnout.

MOTÝLCI - CVIČENÍ S PADÁKEM

Úterý22.10.2019 Vyzkoušeli jsme si netradiční cvičení s padákem a míči.