MOTÝLCI - Matematika hrou

Pondělí25.03.2019   Navštívili jsme opět naše kamarády na 11.ZŠ. Tentokrát jsme se byli podívat na hodině matematiky. Děti nám ukázaly, co se všechno již naučily a paní učitelka do výuky zapojila i nás. Počítali jsme s barevnými kostičkami a pracovali na interaktivní tabuli.

MOTÝLCI - masopustní karneval

Pondělí25.03.2019 Masopustu, je to období veselí, legrace a hostin. I my se celý týden veselily, hrály si a tvořily.  Zpívaly jsme, kreslily obrázky muzikantů, vyráběly masky, karnevalové čepičky...  A nakonec jsme uspořádaly malý karneval, masky dětem slušely a nálada byla super!

MOTÝLCI - Bruslení s rodiči

Neděle10.03.2019 Poslední hodina bruslení byla netradiční. Na ledě nás přivítal maskot mosteckého hokeje Lvíček.  Zabruslit si přišli s námi i naši rodiče. Užili jsme si spoustu zábavy a legrace.

MOTÝLCI - Pečeme preclíky

Neděle10.03.2019 K masopustu také patří pečení preclíků. My jsme si preclíky upekly společně se studentkami SPgŠ. Všem nám moc chutnaly.

MOTÝLCI - návštěva SPgŠ

Středa06.03.2019 V rámci projektu předčtenářské gramotnosti nám studentky pedagogické školy zahráli pohádku " O Hurvínkovi". Moc se nám libila a všem studentkám děkujeme.

MOTÝLCI - Odpoledne s tátou

Pondělí04.03.2019 Děkujeme rodičům, kteří se zůčastnili tvořivého odpoledne v naší třídě Motýlků. Z odpadového materiálu rodiče s dětmi vyrobili krásné výrobky např. draka, jarní strom, auto, raketu, závodní auto, letadla, chobotnice ......

MOTÝLCI - exkurze v divadle

Pondělí04.03.2019 Ve středu 27.2. jsme navštívili naše Městské divadlo. Bylo to ale docela jiné představení. Nebyli tu herci, ale jen jeden moc hodný pán, který nám ukázal divadlo v celé jeho kráse. Dozvěděli jsme se mnoho zajímavého a viděli to, co divák asi nikdy neuvidí. Tímto chceme moc poděkovat panu Traubovi, za jeho hezké vyprávění. Dík také patří panu Herzinovi, který nám exkurzi domluvil.

MOTÝLCI - návštěva na 11.ZŠ

Pondělí04.03.2019 Navštívili jsme kamarády na 11.ZŠ a s nimi si zacvičili v jejich tělocvičně. Nejdříve jsme se pořádně protáhli a potom jsme přelézali lavičku, váleli sudy, podlézali, běhali slalom... Moc se nám ve škole líbilo a těšíme se na další spolupráci.

MOTÝLCI a KOSÍCI - bruslení

Pondělí25.02.2019 Další hodina bruslení je úspěšně za námi. Všechny děti už bruslily bez hrazdiček.

MOTÝLCI - poznáváme povolání - HASIČI

Pondělí25.02.2019 Do naší školky přijeli hasiči se svým vozem. Ukázali nám jeho vybavení a vše co potřebují k zásahu.