MOTÝLCI - Pečeme závin

Neděle17.10.2021 K tématu ovoce a zelenina jsme si upekli ve školce jablečný závin. Vůně jablíček a skořice se vinula celou školkou. Děti pomáhaly a nadšeně ochutnávaly. Ten závin byl opravdu moc dobrý.

MOTÝLCI - Náš ovocný salát

Neděle17.10.2021 S dětmi jsme připravily ovocný salát, všem moc chutnal

MOTÝLCI - Ovoce a zelenina, to je zdraví, to je síla

Neděle17.10.2021 Téma, které nás doprovázelo začátkem října, bylo pro děti velice zajímavé a nápadité. Nejprve jsme se dozvěděli mnoho informací o ovoci a zelenině.Děti poznávaly ovoce podle chuti, hmatu a čichu. Vytvořili jsme kukuřici a mrkvičku - stříhání, obtisk bublinkové folie, lepení, dokreslování. Pracovali jsme ve skupinkách - kreslení Jalíčka z víček. Upekli jsme závin a připravili ovocný salát

MOTÝLCI - Bruslení

Neděle17.10.2021 Naš první bruslení.  Bruslím, bruslím po ledu, báječně to dovedu, nesmím spadnout ani jednou, pojďte bruslit všichni se mnou.

MOTÝLCI - Vidím i to, co nevidím

Neděle17.10.2021 Seznámení s dětským mikroskopem, lupou. Pozorování drobného hmyzu.

MOTÝLCI - Lego workshop

Neděle17.10.2021 Den se stavebnicí Lego  Duplo si děti moc užily. Sestavovaly nádraží dle instrukce i dle své fantazie  a naučily se jak lze ovládat vláček pomocí tabletu.

MOTÝLCI - procházka po naší zahradě

Pondělí04.10.2021 O vycházku jsme si prošli naší zahradu, abychom si prohlédli změny, které nám nabízí podzim na bylinkovém záhonku, na motýlkovém záhonku, na stromech.

MOTÝLCI - Naše školka - domeček

Pátek17.09.2021 Nejprve jsm si poslechli příběh" Jak krtek a ostatní zvířátka pomáhali zajícovi postavit nový domeček" , potom pracovali ve skupinkách a stavěli domečky z PET víček. Všem se to moc povedlo a paní učitelka nás pochválila za dobrou spolupráci

MOTÝLCI - návštěva naší kamarádky Lucky z MP

Čtvrtek16.09.2021 Do školky nás přišla navštívit Lucka z MP. Povídali jsme si na téma "Bezpečné chování doma" např. nehrát si se zápalkami a ostrými předměty, neotvírat cizím lidem... Potom jsme si společně zacvičili. Bylo to moc hezké dopoledne a Lucka se stala naší kamarádkou.

MOTÝLCI - Náš první týden ve školce

Pátek10.09.2021 Konečně jsme po prázdninách zase ve školce. Ve třídě máme pár nových kamarádů a taky novou paní asistentku.

+420 476 448 841,842 nebo +420 731 181 064