Mateřská škola, Most, Antonína Sochora 2937, p.o.
Jídelníček Napište nám +420 476 448 841
Zpět

Co se u nás děje?

Mami, tati už to vím, s cizími lidmi se nebavím

Co se u nás děje?

Pátek08.11.2019  Prevence tak trochu jinak. Přednáška o tom , že se nesmí děti bavit na ulici s cizími lidmi, i kdyby jim cokoli slibovali . Během přednášky proběhly scény, jak by situace měly a neměly vypadat a  děti byly poučeny  o tom , jak se mají zachovat , kdyby se do takové situace dostaly .

Přečíst více

Halloweenský karneval

Co se u nás děje?

Úterý05.11.2019 Kuřátka měla halloweenský karneval. Všichni přišli v krásných kostýmech i paní učitelky se nám na malou chvilku proměnily v čarodějky. Nejdříve jsme měli strašidelnou diskotéku, poté jsme si byli prohlédnout výzdobu celé školky a cestou jsme navštívili i ostatní strašidélka. Děti si zasoutěžily, paní učitelka jim vykouzlila sladkou odměnu a na závěr děti úspěšně zvládly stezku odvahy a za to dosta…

Přečíst více

Dýňování

Co se u nás děje?

Úterý05.11.2019 Moc děkujeme všem rodičům a dětem za společně strávené odpoledne při dlabání dyní , kterými jsme vyzdobili naši školní zahradu. MOC SE TO VŠEM POVEDLO.

Přečíst více

Jablkobraní

Co se u nás děje?

Úterý22.10.2019 Společně jsme připravili dobrotu z jablíček. Děti si pak na zahrádce užily odpoledne s rodiči a s kamarády, kde se zúčastnily různých soutěží, ručních prací a malování na obličej. Touto akcí jsme i zároveň ,,UZAMKLI '' naši zahradu.

Přečíst více

Edukativní a zážitková výuka o kozách

Co se u nás děje?

Úterý22.10.2019 Dnes nás navštívila cvičitelka koz a seznámila nás se svými mazlíčky (Julinka, Elenka a Reginka) a vyprávěla nám o životě koz na farmě. Velmi zajímavé byly poznatky o tom, co kozám chutná, ale i to, co vůbec nemají rády. Kozy nás mile překvapily, dokázaly že jsou chytré a dokáží plnit naučené povely: tancovat, vyskočit na kapotu auta, na povel si lehnout a podat kopyto.

Přečíst více

První bruslení

Co se u nás děje?

Čtvrtek03.10.2019 Dnes jsme si zahráli na sportovce NHL. Nemají to vůbec jednoduché . Naše první krůčky byly nesmělé, ale my se nevzdáváme a už teď se tešíme na další bruslení .

Přečíst více

Hrajeme si s kaštany a šípky

Co se u nás děje?

Čtvrtek03.10.2019 Nasbírané kaštany jsme použili při vyučování ve třídě. Využili jsme je k počítání, vykládání různých obrázků a jiných her. Ze šípků jsme si uvařili výborný čaj a moc nám chutnal 

Přečíst více

Kuřátka poznávají okolí MŠ, vycházka k zahrádkám

Co se u nás děje?

Čtvrtek03.10.2019 Byli jsme se podívat k zahrádkám. Nasbírali jsme si listí, traviny, větvičky, kaštany, šišky a žaludy. Ve školce jsme si s tím hráli, experimentovali a s pomocí naší paní učitelky jsme si podzimně vyzdobili třídu.

Přečíst více

Kuřátka hrají pohádku o Velké řepě

Co se u nás děje?

Čtvrtek26.09.2019 Dnes si zahrály děti na pohádku o Velké řepě. Moc jsme si to užili a byla to velká legrace 

Přečíst více

Kuřátka v MŠ

Co se u nás děje?

Pátek20.09.2019 Učíme se stříhat, lepit, malovat, hrát si s kamarády. Cvičíme a zpíváme si pro radost. Hrajeme si na prodavače, rodinu...

Přečíst více

Přejít na stránku: 1

Rychlý kontakt

Antonína Sochora 2937/2, 434 01 Most
+420 476 707 962 nebo +420 731 181 064
ms.sochora@sochora.ms-most.cz

Projekt Duhová zahrada

Naše mateřská škola se hlásila do Grantové výzvy 2017 Nadace proměny Karla Komárka v programu Zahrada hrou. V posledním finálovém kole jsme skončily na šestém nepostupovém místě, bylo podpořeny 5 mateřských škol z pěti krajů České republiky. Budeme se hlásit do další výzvy.