Zpět

Co se u nás děje?

Dopravní cvičení

Co se u nás děje?

Úterý26.04.2022 Na Šibeníku se děti proměnily v dopravní prostředky, značky, chodce, semafory....  a vyzkoušely si různé dopravní situace.

Přečíst více

Stali se z nás zahradníci

Co se u nás děje?

Úterý26.04.2022 Šel zahradník do zahrady s motykou, s motykou, vykopal ta rozmarýnu velikou, velikou. Společně si děti zasadily zeleninu a kytičky a teď se učíme o ně pečovat.

Přečíst více

Hrajeme si na doktora

Co se u nás děje?

Středa16.03.2022 Seznámení s naším tělem a z čeho se skládá. Děti poznávaly části lidského těla, dokonce  pojmenovaly i  vnitřní orgány,  procvičovaly svoje smysly - zrak, sluch, hmat, chuť a čich. Sestavování kostry, prohlížení velké encyklopedie s 3D obrázky- LIDSKÉ TĚLO.

Přečíst více

Výroba sněženek - přivoláváme jaro

Co se u nás děje?

Úterý15.03.2022 Sněženka Když se březen vydaří, je to krásné předjaří. Když se projdeš trochu venku, hned narazíš na sněženku.

Přečíst více

Nic lepšího nad mráz není, zima je mé potěšení

Co se u nás děje?

Čtvrtek17.02.2022 Stavění sněhuláka V zimě všechny děti láká, postavit si sněhuláka, ozdobit ho knoflíky, zčernalými uhlíky. Hrncem přikrýt jeho hlavu, aby neztratil se v davu. Pěknou mrkev jako nosík, v ruce koště, to se nosí!

Přečíst více

Co se stane, když........

Co se u nás děje?

Pátek21.01.2022 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Přečíst více

Čertovský rej

Co se u nás děje?

Středa22.12.2021 Až, až, až přijde Mikuláš čerta my sem nepustíme co má v pytli dobře víme. V ruce drží metličku černé uhlí v kyblíčku.

Přečíst více

Vánoční tradice a nadílka od Ježíška

Co se u nás děje?

Středa22.12.2021 Než jsme si s dětmi rozbalili dárky od Ježíška, ukázali jsme si vánoční tradice, a to krájení jablíčka a pouštění lodiček.  Děti si z domova přinesly cukroví, takže jsme si připravili slavnostní stůl a společně jsme ochutnávali.  Protože děti byly celý rok hodné, našly pod stromečkem spoustu dárků. Lego, modelínu, doktorské kufříky, hasičskou výbavu, stavebnice a spoustu dalších. 

Přečíst více

Zdobení vánočního stromečku

Co se u nás děje?

Středa01.12.2021 Společně s kosíky jsme měli tu čest, že právě naše dvě třídy mohly zdobit školkový vánoční stromeček, který stojí před hlavním vchodem.  Paní učitelky stromeček donesly na zahrádku, ořezaly kmen, aby se vešel do stojánku a pak už to bylo jen na nás.  Ozdoby jsme měli krásné. Dřevěné, ručně malované. Sněhuláky, vločky, stromečky a spoustu dalších. Tam, kam jsme dosáhli, tam jsme ozdoby dávali sam…

Přečíst více

Dlabání halloweenské dýně

Co se u nás děje?

Středa01.12.2021 Ke každé správné oslavě Halloweenu nepochybně patří dlabání dýní. A protože nejsme troškaři, neměli jsme dýni jen tak ledajakou, ale tu největší, vážila kolem 10 kg.  Dýni jsme jednoho dne s pomocí paní učitelky vzali ven. Pomohla nám na ni nakreslit obrázek, který jsme vyřezávali a potom jsme ji vydlabali. Vydlabané kousky jsme odnesli na kompost a po cestě jsme pozorovali výry, kteří se nám zab…

Přečíst více

Přejít na stránku: 1

Rychlý kontakt

3. MŠ MOST – OP MŠ SOCHORA
Antonína Sochora 2937/2, 434 01 Most
+420 476 448 841,842 nebo +420 731 181 064
ms.sochora@3msmost.cz