Máme rádi ovoce

Pátek06.11.2020 Děti pojmenovávaly ovoce, určovaly barvy a procvičovaly matematickou představivost - pojmy více a méně. Dále formou hry  procvičovaly prostorovou představivost - na, pod, vedle... Při výrobě salátu děti pomáhají a ochutnávají . Zpíváme si písničky k tématu. Měla babka, čtyři jabkaa dědoušek jen dvě. Dej mi babko, jedno jabko,budeme mít stejně.

Halloween u KUŘÁTEK

Pátek06.11.2020 Celý den se u nás nesl v halloweenském duchu.Ráno začaly děti výrobou dýně ( skládání na papír ) a duchů ( mačkání papíru - procvičování jemné motoriky ), poté si děti zatancovaly na strašidelné písničky.A na závěr jsme měli pár soutěží na zahradě MŠ se sladkou odměnou.

KUŘÁTKA - Náš barevný podzim - tvoření mandaly

Pátek06.11.2020 S kamarády z Kosíků jsme nasbírali přírodní materiál - kaštany, listy, větvičky a postavili si na zahradě MŠ mandaly.

Výroba džusu- vitamínová bomba

Úterý20.10.2020 Děti si vyrobily svůj vlastní džus z mrkve, aby doplnily vitamíny a moc jim chutnal.

Pohádka: ,, O veliké řepě"

Úterý20.10.2020 Když nemohlo divadlo příjít za námi, tak si  děti zahrály pohádku ,, O veliké řepě" samy. Všechny děti velmi chválíme, byly šikovné.

Kuřátka objevují život hmyzu

Čtvrtek08.10.2020 Děti se šly podívat jak žije brouček a jeho kamarádi mravenci, pavouci a další hmyz. Na zahrádce máme hmyzí domek, kde lupou pozorovaly, jak hmyz žije, leze... Ve školce si vytvořily své vlastní mraveniště a mravenečky tiskátky a otisky prstů.Děti zkoumání hmyzu a vyrábění mravenišť moc bavilo. Malý brouček spinkal v trávě,na zimu se chystal právě. Protáhl si nožičky,hlavičku i ručičky. Na no…

Seznamujeme se se školkou a s novými kamarády

Úterý22.09.2020 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

+420 476 448 841,842 nebo +420 731 181 064