Mateřská škola, Most, Antonína Sochora 2937, p.o.
Jídelníček Napište nám +420 476 448 841
Zpět

Co se u nás děje?

Vánoční zpívání u stromečku.

Co se u nás děje?

Čtvrtek19.12.2019 Vánoční svátky jsme ve třídě Kuřátek přivítali vánočními tradicemi : rozkrojení jablíčka, pouštění lodiček ze skořápek a házení boty ke dveřím. Po svačince jsme ochutnali vánoční cukroví od našich maminek, které nám všem moc chutnalo. Na schodek jsme si společně zazpívali vánoční koledy a potom nám Ježíšek nadělil pod stromeček dárečky. Dárky jsou krásné, DĚKUJEME JEŽÍŠKU! Všem rodičům a dětem př…

Přečíst více

Taneční vystoupení

Co se u nás děje?

Úterý17.12.2019 Děti měly taneční vystoupení u Magistrátu, kde si mohly postavit sněhuláka z různého materiálu ( sníh, molitan ). Všichni jsme si to moc užili a za odměnu jsme dostali od jedné maminky Trdelníky , které nám moc chutnaly. 

Přečíst více

Návštěva Domova pro seniory

Co se u nás děje?

Čtvrtek12.12.2019 S dětmi jsme byly navštívit babičky a dedečky v Domově pro seniory, kde jsme jim zazpívaly a zatančily. Na závěr jsme si ještě všichni společně zazpívali vánoční koledy. Děti jim rozdaly vlastnoručně vyrobená přáníčka a na oplátku od nich děti dostaly dáreček.

Přečíst více

Mikulášské bruslení

Co se u nás děje?

Čtvrtek12.12.2019 Poslední bruslení v tomto roce si děti naposledy zabruslily s MIKULÁŠEM a ČERTEM, zazpívaly mu písničku a dostaly nadílku.

Přečíst více

Návštěva 10. ZŠ

Co se u nás děje?

Středa11.12.2019 V rámci spolupráce se základnimi školami, třída kuřátek navštívila 10.ZŠ, kde nám děti z pátých tříd pomohly vyprávět pohádku ,, O Budulínkovi." Taky jsme si společně s dětmi zazpívaly písničku ,, Já jsem muzikant", seznámily jsme se s hudebními nástroji a potom jsme si zacvičily ( jak liška utíkala lesem a jaké překážky překonala).

Přečíst více

Mikuláš s Čertem a Andělem v kuřátkách

Co se u nás děje?

Pondělí09.12.2019 Mikuláš, čert a anděl přišli k nám na návštěvu. No bály jsme se , ukápla i slzička, ale nikoho si neodnesl . Zazpívaly jsme jim krásné vánoční písničky a dostaly od nich nadílku.

Přečíst více

Vánoční tvoření s dětmi a rodiči

Co se u nás děje?

Pondělí09.12.2019 Zase po roce jsme se setkali s dětmi a jejich rodiči na společném prožití první adventní neděle a rozsvícení vánočního stromečku. V poklidné atmosféře jsme si společně vytvořili vánoční ozdobu a svícen. Po setmění jsme rozsvítili vánoční stromeček a u něj zazpívali vánoční koledy. Bylo to moc krásné

Přečíst více

Zdobení vánočního stromku na náměstí u magistrátu

Co se u nás děje?

Čtvrtek05.12.2019 Děti ze třídy kuřátek a kosíků dnes byly zdobit vánoční stromeček na náměstí u magistrátu. Společně jsme se podívali na trhy a prošli nazdobené náměstí. Děti nazdobily stromeček vlastními výrobky, na kterých se podílela celá školka.

Přečíst více

Mami, tati už to vím, s cizími lidmi se nebavím

Co se u nás děje?

Pátek08.11.2019  Prevence tak trochu jinak. Přednáška o tom , že se nesmí děti bavit na ulici s cizími lidmi, i kdyby jim cokoli slibovali . Během přednášky proběhly scény, jak by situace měly a neměly vypadat a  děti byly poučeny  o tom , jak se mají zachovat , kdyby se do takové situace dostaly .

Přečíst více

Halloweenský karneval

Co se u nás děje?

Úterý05.11.2019 Kuřátka měla halloweenský karneval. Všichni přišli v krásných kostýmech i paní učitelky se nám na malou chvilku proměnily v čarodějky. Nejdříve jsme měli strašidelnou diskotéku, poté jsme si byli prohlédnout výzdobu celé školky a cestou jsme navštívili i ostatní strašidélka. Děti si zasoutěžily, paní učitelka jim vykouzlila sladkou odměnu a na závěr děti úspěšně zvládly stezku odvahy a za to dosta…

Přečíst více

Přejít na stránku: 1

Rychlý kontakt

Antonína Sochora 2937/2, 434 01 Most
+420 476 707 962 nebo +420 731 181 064
ms.sochora@sochora.ms-most.cz

Projekt Duhová zahrada

Naše mateřská škola se hlásila do Grantové výzvy 2017 Nadace proměny Karla Komárka v programu Zahrada hrou. V posledním finálovém kole jsme skončily na šestém nepostupovém místě, bylo podpořeny 5 mateřských škol z pěti krajů České republiky. Budeme se hlásit do další výzvy.