Mateřská škola, Most, Antonína Sochora 2937, p.o.
Jídelníček Napište nám +420 476 448 841
Zpět

Co se u nás děje?

KOSÍCI výlet - MIRAKULUM

Co se u nás děje?

Pátek17.05.2019 Naše třída Kosíků se vydala do pohádkové země plné zábavy a poznání . Prozkoumali jsme dřevěný hrad, přesněji řečeno hradní komplex osmi věží plných průlezů, visutých mostků, skluzavek a rozhleden. Ti odvážnější se dostaly i do podzemních chodeb.  Děti mezi jednotlivými prvky překonávaly výškové rozdíly. Kouzelný hrad s katakombami, obří pískoviště, lanové centrum,lesní město, nafukovací trampolín…

Přečíst více

Malí zahradníci

Co se u nás děje?

Čtvrtek16.05.2019 Celý týden jsme si povídali o kytičkách, poznávali jejich jména, vůně, barvy, naučili se písničky, básničky a tanečky, ale především jsme se o kytičky a rostlinky pravidelně starali, zalévali je a dokonce jsme si některé i  zasadili.

Přečíst více

Kosíci - návštěva SPgŠ

Co se u nás děje?

Čtvrtek28.03.2019 V rámci projektu předčtenářské gramotnosti nám studentky pedagogické školy zahrály pohádku " O Hurvínkovi". Moc se nám libila a všem studentkám děkujeme.

Přečíst více

Masopustní karneval

Co se u nás děje?

Čtvrtek28.03.2019 V rámci tématu Masopust jsme si spolu s dětmi hodně zadováděli, protože masopust je samé veselní karneval a legrace, tak i my jsme si užili spoustu legrace. Vyrobili jsme si jitrnice, klauny, masky, zazpívali si spoustu písniček, jednu dokonce i s dramatizací , zahráli spoustu her a nakonec se nám  moc vyvedl i krásný karneval. Moc děkujeme všem rodičům za spoluúčast v rámci masek na karneval.

Přečíst více

Kosící - odpoledne s tátou

Co se u nás děje?

Středa27.03.2019 Moc děkujeme všem rodičům, kteří se zůčastnili tvořivé dílny z odpadového materiálu" odpoledne s tátou" moc si toho vážíme.

Přečíst více

Hasiči

Co se u nás děje?

Středa27.03.2019 V rámci tématu povolání za námí do školky přijeli místní hasiči a seznámili nás se svým hasičským vozem, jak co funguje a co vše používají při zásahu a jaké má vůz vybavení. 

Přečíst více

Pekař peče housky, uždibuje kousky

Co se u nás děje?

Středa27.02.2019 Téma povolání všechny děti velice zaujalo. Děti se seznámily s nejrůznějšími profesemi a dokonce si i nějaké vyzkoušely. nejvíce se dětem líbilo pečení housek, které si  zadělaly, nechaly vykynout, uválely, upekly a pak také snědly.

Přečíst více

Stěžoval si cvrček, že ho bolí krček

Co se u nás děje?

Středa27.02.2019 V rámci tématu zdraví se děti seznámily se svým tělem, vytvořily si kamarády v životní velikosti, procvičily si všechny smysly a také celé své tělíčko, naučily se nové písničky a básničky a nejvíce se jim líbilo seznámení se "STETOSKOPEM" a poslech vlastního srdíčka, všichni jsme si to moc užili.

Přečíst více

Dovádění ve sněhu a bobování

Co se u nás děje?

Úterý19.02.2019 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Přečíst více

Vánoce u KOSÍKŮ

Co se u nás děje?

Sobota22.12.2018 Vánoce jsme si ve třídě moc užili. Vyprávěli jsme si o vánočních tradicích a zvycích, zazpívali si u vánočního stromečku spoustu koled, ochutnali napečené cukroví od rodičů, ale hlavně jsme si rozbalili dárky, které se nám moc libily.  Chtěly bychom moc poděkovat rodičům za krásné dárky ale hlavně mamince paní Dohnalové za dárky pro děti, které určitě využijeme a také mamince paní Fišerové za pas…

Přečíst více

Přejít na stránku: 13

Kalendář akcí

V tuto chvíli nemáme naplánované žádné akce.

Celý kalendář

Rychlý kontakt

Antonína Sochora 2937/2, 434 01 Most
+420 476 448 841,842 nebo +420 731 181 064
ms.sochora@sochora.ms-most.cz