17.05.2019, Třída Kosíci

KOSÍCI výlet - MIRAKULUM

Naše třída Kosíků se vydala do pohádkové země plné zábavy a poznání . Prozkoumali jsme dřevěný hrad, přesněji řečeno hradní komplex osmi věží plných průlezů, visutých mostků, skluzavek a rozhleden. Ti odvážnější se dostaly i do podzemních chodeb.  Děti mezi jednotlivými prvky překonávaly výškové rozdíly. Kouzelný hrad s katakombamiobří pískoviště, lanové centrum,lesní město, nafukovací trampolíny, skluzavka s obřími kruhy nebo hledání cest z přírodního bludiště ( kde jsme cestu ven nenašli)se postarali o dokonalé rozptýlení po celý den. Také jsme si prošli naučnou zahradu a lesní stezku . Prostě celý den jsme si užili spoustu legrace a zábavy. Moc děkuji maminkám, které nám moc pomáhaly.