Mateřská škola, Most, Antonína Sochora 2937, p.o.
Jídelníček Napište nám +420 476 707 962
Zpět

Co se u nás děje?

Pekař peče housky, uždibuje kousky

Co se u nás děje?

Středa27.02.2019 Téma povolání všechny děti velice zaujalo. Děti se seznámily s nejrůznějšími profesemi a dokonce si i nějaké vyzkoušely. nejvíce se dětem líbilo pečení housek, které si  zadělaly, nechaly vykynout, uválely, upekly a pak také snědly.

Přečíst více

Stěžoval si cvrček, že ho bolí krček

Co se u nás děje?

Středa27.02.2019 V rámci tématu zdraví se děti seznámily se svým tělem, vytvořily si kamarády v životní velikosti, procvičily si všechny smysly a také celé své tělíčko, naučily se nové písničky a básničky a nejvíce se jim líbilo seznámení se "STETOSKOPEM" a poslech vlastního srdíčka, všichni jsme si to moc užili.

Přečíst více

Dovádění ve sněhu a bobování

Co se u nás děje?

Úterý19.02.2019 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Přečíst více

Vánoce u KOSÍKŮ

Co se u nás děje?

Sobota22.12.2018 Vánoce jsme si ve třídě moc užili. Vyprávěli jsme si o vánočních tradicích a zvycích, zazpívali si u vánočního stromečku spoustu koled, ochutnali napečené cukroví od rodičů, ale hlavně jsme si rozbalili dárky, které se nám moc libily.  Chtěly bychom moc poděkovat rodičům za krásné dárky ale hlavně mamince paní Dohnalové za dárky pro děti, které určitě využijeme a také mamince paní Fišerové za pas…

Přečíst více

Vánoční těšení

Co se u nás děje?

Sobota22.12.2018 Moc děkujeme všem rodičům  za účast na Vánočním těšením. I když jsme se do třídy jen tak, tak vešli atmosféra byla nádherná. Myslím, že děti si to velice užily a společné tvoření s rodiči je bavilo. 

Přečíst více

Pohádka " BUDKA BOUDA"

Co se u nás děje?

Pondělí17.12.2018 Děti si vyrobily masky zvířátek, zahrály si pohádku o BUDCE a také si se zvířátky zacvičily, moc se jim to líbilo.

Přečíst více

Pohádka pro děti

Co se u nás děje?

Pátek14.12.2018 Studentky z Pedagogické školy si pro naše děti připravily čertovskou pohádku a několik soutěží. Dětem se pohádka velmi líbila.

Přečíst více

Čertoviny

Co se u nás děje?

Pátek14.12.2018 Tak jako loni jsme i letos uspořádali u Kosíků  "ČERTOVINY". Děti si přinesly do školky převleky a pořádně si na Mikuláše zadováděly. Zahrály si spoustu her, vyrobily si čertíky, andílky a Mikuláše a pořádně si zatancovaly.  Ani letos nechyběla Mikulášská nadílka, i když byly nějaké ty slzičky, tak to děti zvládly dobře a odnesly si od Mikuláše nějakou tu nadílku. Na vycházku jsme se všichni vydal…

Přečíst více

Přijel k nám Martin an bílém koni

Co se u nás děje?

Neděle09.12.2018 Děti se v tomto tématickém celku seznámily s pranostikami, dozvěděly se nové  poznatky o počasí, naučily se nové písničky a básničky a také si zadováděly při pohybových hrách.

Přečíst více

Halloween u kosíků

Co se u nás děje?

Neděle11.11.2018 Děti si celý Halloweensý týden moc užily. Upekly  si halloweenské sušenky, vyrobily si dýně a netopýry, zahrály si spoustu her, splnily mnoho úkolů, které  dostaly od strašidel ze zakletého hradu a nakonec vše vyvrcholilo  stezkou odvady při hledání ztraceného pokladu a halloweenským rejem. Moc děkuji rodičům za spolupráci při výrobě masek.

Přečíst více

Přejít na stránku: 13

Rychlý kontakt

Antonína Sochora 2937/2, 434 01 Most
+420 476 707 962 nebo +420 731 181 064
ms.sochora@sochora.ms-most.cz

Projekt Duhová zahrada

Naše mateřská škola se hlásila do Grantové výzvy 2017 Nadace proměny Karla Komárka v programu Zahrada hrou. V posledním finálovém kole jsme skončily na šestém nepostupovém místě, bylo podpořeny 5 mateřských škol z pěti krajů České republiky. Budeme se hlásit do další výzvy.