Zpět

Co se u nás děje?

TŮ TŮ TŮ AUTO UŽ JE TU

Co se u nás děje?

Pondělí02.05.2022 Seznámení s dopravními prostředky, dopravními značkami, výroba autíčka, semaforu, opakování barev, opakování číselné řady, vybarvování autíčka podle daných vzorů. Návštěva dopravního hřiště, jízda na koloběžkách a tříkolkách.

Přečíst více

Cesta velikonočního zajíčka

Co se u nás děje?

Čtvrtek14.04.2022 Velikonoční zajíček na naší školní zahradě navštívil i Berušky, nechybělo plnění velikonočních úkolů od zajíčka, seznámení s ostaními zvířátky spojených s Velikonocemi a nakonec proběhlo i hledání velikonočních vajíček po zahradě. 

Přečíst více

"PEČUJEME O ZAHRADU"

Co se u nás děje?

Čtvrtek07.04.2022 Sbíráme větvičky, šišky a těšíme se ze sluníčka.

Přečíst více

berušky "ŠEL ZAHRADNÍK DO ZAHRADY"

Co se u nás děje?

Čtvrtek07.04.2022 Těšíme se na jaro. Výroba kytiček - lepení proužků papíru. Pomáháme jaru - sázení, pozorování, jak rychle rostlinky rostou, co všechno je potřeba pro růst rostlinek.

Přečíst více

Zima a zvířátka

Co se u nás děje?

Úterý01.03.2022 Zvířátka v zimě okolo nás...my si o nich povídáme a stopujeme je podle ,, sněhových´´ stop, krmíme je. Každý má nějaké své oblíbené zvířátko ať už žije u nás v lese, či daleko od nás na Antarktidě a děti se o ně umí i postarat a v zimě jim pomoct, aby něměla zvířátka hlad.

Přečíst více

"KDYŽ SE VENKU OCHLADÍ, NÁM TO VŮBEC NEVADÍ"

Co se u nás děje?

Čtvrtek27.01.2022 "NA RUCE JSOU RUKAVICE, NA NOHY JSOU BOTIČKY, NA HLAVIČKU PATŘÍ ČAPKA A NA TĚLO BUNDIČKY" Procvičujeme malování štětcem, muchlání papíru, lepení papírových kuliček na kolečko - BAMBULE, pleteme svetr - procvičování grafomotorických cviků - spirálky, klubíčka, koulet míč, zpívat písničku "O oblékání"

Přečíst více

berušky "NA ZIMU SE TĚŠÍME, SNĚHULÁKA TVOŘÍME"

Co se u nás děje?

Úterý18.01.2022 Místo sněhu, máme papír, nám to ale nevadí, protože i papír!! - sněhuláka postaví.

Přečíst více

Těšíme se na Ježíška

Co se u nás děje?

Pondělí20.12.2021 Všichni už se na Vánoce těšíme, nejvíce však dětičky. Téměř celý prosinec byl věnován Vánocům a Ježíškovi. Nejvíce si děti užily cestu za Ježíškem, kde se dozvěděly vše o vánočních tradicích, některé tradice a zvyky si zkusily pomocí úkolů. Na závěr nesměly chybět dárečky pro děti pod stromečkem a  zpívání koled. A po cestě za Ježíškem nás druhý den navštívil Ježíšek ještě jednou, a to ve třídě. D…

Přečíst více

Čertí rej

Co se u nás děje?

Pondělí20.12.2021 1.12. se naše třída naplnila samými čerty, nechyběl tedy ani andílek. Děti měly krásné masky čertíků a dopoledne bylo u nás jako v pekle. Zatančili jsme si, zarejdovali, zaskákali v pytlích, házeli uhlím, udělali berličku pro Mikuláše. Na závěr si děti z jablíček složily Mikuláše, kterého pak i snědly. Byl to  povedený čertí den. 

Přečíst více

CUPÁ JEŽEK MALINKÝ, NA TĚLE MÁ BODLINKY

Co se u nás děje?

Úterý16.11.2021 Už víme, že ježek má bodlinky, má čtyři nožičky, dokáže se stočit do klubíčka a spí celou zimu. - malování barvami - lepení bodlinek, zmuchlaný papír, nastříhané proužky papíru - modelování žížalek - počítání - už umíme 1-2-3-4-5 - stavba ježka, listů z pet víček, kukuřice a kaštanů - umíme dát ježka NAD, POD, VEDLE židle - učíme se držet tužku a kreslíme ježkovi domeček z listí - umíme pí…

Přečíst více

Přejít na stránku: 1

Rychlý kontakt

3. MŠ MOST – OP MŠ SOCHORA
Antonína Sochora 2937/2, 434 01 Most
+420 476 448 841,842 nebo +420 731 181 064
ms.sochora@3msmost.cz