Zpět

Co se u nás děje?

Těšíme se na Ježíška

Co se u nás děje?

Pondělí20.12.2021 Všichni už se na Vánoce těšíme, nejvíce však dětičky. Téměř celý prosinec byl věnován Vánocům a Ježíškovi. Nejvíce si děti užily cestu za Ježíškem, kde se dozvěděly vše o vánočních tradicích, některé tradice a zvyky si zkusily pomocí úkolů. Na závěr nesměly chybět dárečky pro děti pod stromečkem a  zpívání koled. A po cestě za Ježíškem nás druhý den navštívil Ježíšek ještě jednou, a to ve třídě. D…

Přečíst více

Čertí rej

Co se u nás děje?

Pondělí20.12.2021 1.12. se naše třída naplnila samými čerty, nechyběl tedy ani andílek. Děti měly krásné masky čertíků a dopoledne bylo u nás jako v pekle. Zatančili jsme si, zarejdovali, zaskákali v pytlích, házeli uhlím, udělali berličku pro Mikuláše. Na závěr si děti z jablíček složily Mikuláše, kterého pak i snědly. Byl to  povedený čertí den. 

Přečíst více

CUPÁ JEŽEK MALINKÝ, NA TĚLE MÁ BODLINKY

Co se u nás děje?

Úterý16.11.2021 Už víme, že ježek má bodlinky, má čtyři nožičky, dokáže se stočit do klubíčka a spí celou zimu. - malování barvami - lepení bodlinek, zmuchlaný papír, nastříhané proužky papíru - modelování žížalek - počítání - už umíme 1-2-3-4-5 - stavba ježka, listů z pet víček, kukuřice a kaštanů - umíme dát ježka NAD, POD, VEDLE židle - učíme se držet tužku a kreslíme ježkovi domeček z listí - umíme pí…

Přečíst více

Halloween v Beruškách

Co se u nás děje?

Středa10.11.2021 Máme pro strach uděláno...celý týden byla v Beruškách samá strašidla, bubáci, čarodějnice, dýně a netopýři, sem tam nějaký pavouček. Vyvrcholením byl halloweenský karneval v maskách. Při něm jsme si zatančili, zaskotačili, splnili strašidelné úkoly a na závěr byla i sladká odměna.Děkujeme všem rodičům, kteří doma s dětmi vyrobili krásné a jedinečné dýně a přinesli nám je do školky na výzdobu a výs…

Přečíst více

Berušky a dráčci

Co se u nás děje?

Úterý26.10.2021 Třída plná barevných dráčků- děti si s dráčky užily plno zábavy ať už s papírovými či pohádkovými...zpívali jsme, tančili jsme, cvičili jsme, poznávali barvičky i počítali. Na závěr si děti dráčky i vyrobily, aby je mohly nechat proletět po naší zahradě.

Přečíst více

berušky " Seděla beruška na lístečku"

Co se u nás děje?

Pátek22.10.2021 JSME TŘÍDA BERUŠEK - výtvarná činnost - malování štětcem, lepení puntíků. Úkol -  poznej svou značku. Přenášení berušky po dané dráze, počítání puntíků.

Přečíst více

berušky " HRY NA ZAHRADĚ"

Co se u nás děje?

Pátek22.10.2021 Na zahradě se nám líbí, hlavně že svítí sluníčko. Můžeme se klouzat na klouzačce, můžeme být na houpačce, jezdit autíčkem, na odstrkávadle. Sbíráme kaštany, šišky, popadané větve a pomáháme při tvorbě kompostu.

Přečíst více

berušky " Vezmi žlutou tužku, namaluj mi hrušku"

Co se u nás děje?

Pátek22.10.2021 Výtvarná činnost - lepení žluté hrušky( příprava pracovního listu) opakování barev. Grafomotorické cvičení - správné držení tužky, uvolnění rameního kloubu - ovál - talíř.

Přečíst více

berušky "MĚLA BABKA ČTYŘI JABKA"

Co se u nás děje?

Pátek22.10.2021 Výtvarná činnost - ťupání bublinkovou fólií, dolepování lístečku. Provlékání červíka jablíčkem. Předmatematická gramotnost - vytváření číselné řady. Cvičení s míčky, koulení a koulení ve dvojicích.

Přečíst více

Přejít na stránku: 1

Rychlý kontakt

3. MŠ MOST – OP MŠ SOCHORA
Antonína Sochora 2937/2, 434 01 Most
+420 476 448 841,842 nebo +420 731 181 064
ms.sochora@3msmost.cz